Kategoriler
Teknoloji

Anker SoundBuds Curve kulaklık incelemesi

Anker SoundBuds Curve kulaklık incelemesi ile karşınızdayız. Ülkemizde satılan fiyat / performans anlamında iddialı kulak içi kulaklıklardan Anker SoundBuds Curve uzun pil ömrü ve iyi ses kalitesi sunmasıyla dikkat çekiyor.

Anker SoundBuds Curve incelemesi

SoundBuds Curve, sporcu kulaklıklarına has şekilde kulak kancası tasarımıyla öne çıkıyor. Bu tasarım sayesinde egzersiz yaparken kulaklığın kulağınızdan düşmemesi sağlanıyor. Curve, kullanımı rahat olmasının yanı sıra cebe sığacak kadar küçük. Diğer kablosuz kulak içilere göre kablosunun biraz ince olduğu söylenebilir. Örneğin bir Bose SoundSport Wireless kadar dayanıklı hissettirmiyor. Yine de kulaklığın kontrol tuşlarının oldukça kolay bir kullanımı olduğunu söyleyebiliriz.

Anker SoundBuds Curve kulaklık
Anker SoundBuds Curve kulak içi kulaklık

Gürültü önleme tarafında Anker bu yeni ürününde iddialı değil. Eğer gürültülü bir ortamda çalışıyorsanız SoundsBud Curve dış sesleri izole etmede sıradan (pasif) seviyeyi aşmıyor. Bas ve tiz dengesi konusunda ise Curve, sesi yoğun olarak bas odaklı çalıyor. Pil ömrü tarafında 13 saat müzik dinleme sunarken 1,5 saatte tam doluma ulaşıyor. SoundBuds Curve yalnızca Bluetooth (4.1) ile çalışıyor ve kablolu bağlantı desteklemiyor. PS4 ve Xbox ile çalışmıyor ve NFC desteği yok. Aynı zamanda yüksek ses gecikmesine sahip olduğundan oyun ve filmler için uygun değil.

İLGİLİ:  Firefox web site bildirimlerini otomatik olarak engellemeye hazırlanıyor

Yazar Burcu Kara

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.