Kategoriler
Teknoloji

En iyi Nintendo Switch oyunları

Nintendo Switch piyasaya güçlü bir giriş yaptı. Konsol kısa sürede çok fazla oyunun desteğini aldı ve gelecekte bir o kadarı daha yolda. Siz de yeni Nintendo Switch konsolunu satın aldıysanız ve oynayacak bir şeyler arıyorsanız yazımızda en iyi Switch oyunlarına yer verdik. İşte detaylarıyla en iyi Nintendo Switch oyunları.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Nintendo Switch'in en önemli özelliklerinden biri taşınabilirliği. Bu da bazı oyunları normalden daha eğlenceli hale getiriyor. Switch ile PC, iPhone, Mac, PS4, Android veya Xbox One için yayımlanmış birçok farklı yapımı oynayabildiğinizi göreceksiniz. Konsolun bu anlamda bir tür melez platform olduğu söylenebilir.

İLGİLİ:  Apex Legends: Sık sorulan sorular ve cevapları

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

En İyi Nintendo Switch Oyunları

The Legend of Zelda ilk kez geçen yıl Switch ile beraber çıkış yapmıştı. Birçoklarına göre Breath of the Wild'ın gizemli ve macera dolu dünyasının yaşattığı hissiyat hiçbir oyunla eşleştirilemez. The Legend of Zelda'nın sunmuş olduğu dünya sizi nasıl hayatta kalacağınızı anlamaya zorluyor. Aynı zamanda bu dünya aylarca oynamak isteyeceğiniz kadar büyük.

Super Mario Odyssey

En İyi Nintendo Switch Oyunları

En iyi Nintendo Switch oyunları Mario'suz olmazdı. Geçen yılın favorilerinden biri ve bu listede olmayı hak ediyor. Yüzünüzde bir gülümseme olmadan Süper Mario Odyssey oynamak mümkün değil. İkonik tesisatçının en yeni macerası sadece eğlenceli ve neşe dolu değil, sizi güldürecek pek çok beklenmedik anla birlikte tamamen garip ve ilginç bir deneyime sahip.

Splatoon 2

En İyi Nintendo Switch Oyunları
Splatoon 2 en iyi Nintendo Switch oyunları denildiğinde kesinlikle farklı

Splatoon casual kesime hitap eden bir çevrimiçi nişancı oyunu olarak tanımlanabilir. Mermi atmak yerine yüzeylere boya çektiğiniz ve kazancınızı inanılmaz şık kıyafetlere harcayabildiğiniz şeker kaplı Call of Duty olarak tanımlanabilir. Oyun geçen yaz çıkış yaptı ve o zamandan bu yana yeni modlarla, daha fazla silahla ve uzun tek oyunculu genişleme paketiyle güncellendi.

İLGİLİ:  Arabalarda kör nokta problemini çözen genç kız 25 bin dolar ödül aldı

Pokémon: Let's Go

En İyi Nintendo Switch Oyunları

Hem Pikachu hem de Eevee karakterlerine sahip olan Pokémon: Let's Go, şu ana dek Nintendo'nun en başarılı işlerinden biri. Niantic, Pokémon Go'nun basit top fırlatma mekaniğini alıyor ve daha geleneksel bir rol yapma deneyimi ile birleştiriyor. Sonuç, hem yeni başlayanlar hem de eskiler için mükemmel bir Pokémon deneyimi.

Super Smash Bros Ultimate

En İyi Nintendo Switch Oyunları
En iyi Nintendo Switch oyunları listesi Mario'suz olmazdı

Mario ve Jigglypuff arasında bitmek bilmeyen bir dövüşe tanıklık edin. En yeni Super Smash Bros. oyunu 70'ten fazla karakter, uzun tek oyunculu mod ve harika bir müzik çalar dahil olmak üzere çok çeşitli özellikler içeren serinin uzun tarihindeki en iyi Mario oyunudur.

İLGİLİ:  Yeni Macbook Pro güçlü AMD Vega GPU ile satışta

Gris

En İyi Nintendo Switch Oyunları

Daha rahatlatıcı bir şey havasındaysanız, Gris, Switch'te harcayabileceğiniz en iyi dört saat olabilir. Gris'in dünyası etkileşimli bir animasyon filmi gibi nefes kesicidir. Aynı zamanda düşman ya da ölüm gibi diğer oyunlardaki alışılmış mekaniklere sahip değil. Arkanıza yaslanın ve atmosferin tadını çıkarın.

Diablo 3

En İyi Nintendo Switch Oyunları

Diablo III uzun zamandır oynanıyordu ve Switch’te kendine yeni bir yaşam buldu. Sürekli hareket halinde olup çok sayıda canavarı aynı anda alt edebilmek tatmin edici oynanışları detayları arasında. Switch’in taşınabilir yapısı Diablo III'ü hiç olmadığı kadar eğlenceli hale getiriyor. Uzun mesafeli uçak seyahatleri artık aynı olmayacak.

Dead Cells

En İyi Nintendo Switch Oyunları
Dead Cells oynanış mekaniğiyle en iyi Nintendo Switch oyunları arasında

Dead Cells'den daha yoğun bir aksiyon sahip çok az oyun bulunuyor. Platform türündeki oyun Dark Souls'un acımasız zorluğunu, Castlevania'nın mekaniği ve stiliyle harmanlayarak sizi her zaman farklı deneyimler yaşayacağınız sürekli değişen bir dünyaya sokuyor.

Yazar Burcu Kara

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.