Kategoriler
Sanat

Jack Black YouTube oyun kanalı açtı

Dünyaca ünlü Holywood aktörü ve komedyen Jack Black kendisine bir YouTube kanalı açtı. Oyun odaklı bir kanal olacağını belirten 49 yaşındaki Jack Black'in YouTube kanalının ismi Jablinski Games. Black'in ilk videosu "Merhaba, Jack Black Burada" adını taşıyor. Video açıklamasına göre kanal oyunları, hayatı ve yiyecekleri ele alacak.

Jack Black YouTube oyun kanalı açtı

Jack, açıklamasının devamında videolarının oğlu tarafından çekileceğini, yayımlanacağını ve düzenleneceği de belirtiyor. Yorumunda “Sadece bunun arkasında bir prodüksiyonun olmadığını açıklığa kavuşturmak istiyorum" ifadesini kullanıyor. "Beni rehin tutuyor ve Tracer (Overwatch) olamıyorum. Yardım edin…"

Jack Black YouTube oyun kanalı açtı
Jack Black, Brutal Legend (2009) video oyununun ana karakterini seslendirmişti

Tanıtım videosundaki komik şakalara da değinmeden geçmek olmaz: Black, kanalının “Ninja'dan ve PewDiePie'den daha büyük” olacağını söylüyor ve Jablinski nedir sorusunu cevaplarken sandalyesini aşağıya doğru yaslayıp “Bu PewDiePie!” diyor. Video 21 Aralık'da yüklenmesine rağmen yaklaşık 9 gün içinde 1,9 milyona yakın aboneye ulaşmış.

İLGİLİ:  Space Jam 2: LeBron James Michael Jordan'a rakip oluyor

Bir YouTube izleyicisi, Jablinksi Games’in tanıtım videosunun altına “Jack Black’in YouTube kanalının bulunduğu bir toplumda yaşıyoruz. En iyi zaman dilimindeyiz" düşüncesini paylaşmış. Diğer dikkat çeken yorumlar arasında YouTube'un en büyük kanalı PewDiePie'ın "sil bunu" ve başka bir kullanıcının ise "İntihar oranı %0'a düştü" yorumları dikkat çekiyor.

Eğer siz de YouTube'u düzenli olarak takip ediyorsanız ve Jablinksi Games'in size neler sunacağını görmeye hazırsanız biraz sabırlı olmanız gerekecek. Tanıtım videosuna göre her cuma günü kanalda yeni içerikler paylaşılacak. Bu yüzden haftada en az 1 video görmeye alışmanız gerekiyor. Jake Black'in hangi oyunları oynayacağı ise merak konusu.

İLGİLİ:  Yeni Star Wars dizisi 2019'da geliyor

YouTube son zamanlarda birçok Hollywood oyuncusunun açtığı kanallara sahne oldu. Bunlar arasında 659 bin aboneli Ryan Reynolds, 3,2 milyon aboneli "The Rock" lakaplı Dwayne Johnson, daha yeni katılımcılardan 4,4 milyon aboneli Will Smith ve 275 bin aboneli Terry Crews yer alıyor. İçlerinden özellikle Dwayne Johnson'ın YouTube hesabını 2005'de açmış olması dikkat çekiyor.

Yazar Burcu Kara

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.