Kategoriler
Sanat

Ryan Reynolds Reddit hikayesini korku filmi yapıyor

Edebiyat dünyasında Novella olarak da bilinen kısa anlatılar veya hikayeler Reddit gibi ortamlarda sıkça paylaşılıyor. Özellikle Deadpool filmiyle adından sıkça söz ettiren 42 yaşındaki oyuncu Ryan Reynolds bir Reddit hikayesini korku filmi yapıyor.

Ryan Reynolds Reddit hikayesini korku filmi yapıyor

"The Patient Who Nearly Drove Me Out of Medicine" adıyla bilinen hikaye serisi iki yıla yakın bir süre önce ilk kez /r/nosleep isimli Reddit sayfası üzerinden paylaşılmaya başlanmış. Bu kısa anlatının arkasında Jasper DeWitt isimli bir hesap bulunuyor.

Ryan Reynolds l Deadpool

Hikaye, bir hastasına yardım etmek isteyen iyimser bir doktorun çözmeye çalıştığı büyük gizemi ve başından geçen olayları konu alıyor. Buz Devri gibi yapımlara imza atan dünyanın en büyük film dağıtım ve yayın şirketlerinde biri olan 20th Century Fox hikayenin yayın haklarını satın almış.

İLGİLİ:  X-ray taraması da Vinci'nin tablosundaki gizli detayı açığa çıkardı

Reddit'te yer alan ve 12,8 milyon takipçisi bulunan r/nosleep sayfası insanların gerçekçi korku hikayeleri anlattığı bir yer olarak tanımlanabilir. Bu sayfa üzerinden daha önce kitap yayımlayanlar bile olmuş. Dathan Auerbach isimli yazar bunlardan biri ve kendisi daha sonra iki roman çıkartmış.

Başarılı Hollywood oyuncusu Ryan Reynolds'un yeni korku filmi projesi için henüz bir yönetmen ya da oyuncu ismi açıklanmış değil. Kendisi hali hazırda yaklaşan Pokémon filmi Detektif Pikachu için başrol karakterini canlandırıyor.

Yazar Burcu Kara

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.