Kategoriler
Teknoloji

The Division Asya'daki PS Plus abonelerine ücretsiz

Bildiğiniz gibi Sony her ay PlayStation Plus servisine üye olan herkese ücretsiz oyunlar veriyor. Bu ay dağıtılacak seriler arasında tüm zamanların en çok beklenen oyunlarından biri olan The Division var. Çok oyunculu bir oynanışa sahip olan yapım, 2019 Ocak'ta ücretsiz olarak Asya'daki PS Plus abonelerinin erişimine sunulacak.

The Division Asya'daki PS Plus abonelerine ücretsiz

Tam adıyla Tom Clancy's The Division başarılı bir Ubisoft yapımı. Oyunun ikincisi şu anda geliştirilmeye devam ediyor ve 2019'da piyasaya sunulacak. PS Plus kampanyası ise Ubisoft'un oyun serisini daha fazla kullanıcıya tanıtması için önemli bir fırsat anlamına geliyor. Amerikalı ve Avrupalı kullanıcılar ne yazık ki bunun dışında kalacak.

İLGİLİ:  Samsung'un süper ultra geniş oyun monitörü ortaya çıktı
The Division Asya'daki PS Plus abonelerine ücretsiz
PlayStation Plus ile her zaman AAA yapımlar görmek mümkün olmuyor

Oyun ocak ayında Steep ile birlikte ücretsiz olarak sunulacak. Steep de bir Ubisoft yapımı. Ekstrem sporları konu alan oyun Denali ve Alp dağlarında geçiyor. Oyunun açık dünya yapısı kayak, yamaç paraşütü, atlayış tulumu ve kar kaykayı gibi araçlarla noktalar arasında gidip gelmenizi sağlıyor.

Her iki oyunda önümüzdeki 10 Ocak 2019 tarihinde ücretsiz olarak yüklenmeye açılacak. Aynı gün PlayStation Plus kullanıcılarına Toro Winter Dynamic Theme ile Premium Musical Notes Final Fantasy Sound Selection ürünleri de sunulacak. Son iki ürünün diğer Ubisoft oyunlarından daha uzun süre ücretsiz kalacağı belirtiliyor.

İLGİLİ:  C++'ı tasarlayan Bjarne Stroustrup Bitcoin'in kendi dilinde yazılmasından memnun değil

The Division 2 önümüzdeki aylarda çıkış yapmaya hazır olacak

The Division 2
Serinin yeni oyunu büyük bir heyecanla bekleniyor

İlk oyunun PlayStation Plus ile sınırlı süreliğine Asya bölgesi için ücretsiz olarak erişime açılması büyük ihtimalle ülkemizi kapsamayacak. Yine de PlayStation Plus ile böyle kampanyaların gerçekleştirildiğini görmek sevindirici. The Division 2 halihazırda Snowdrop oyun motoru ile Massive Entertainment tarafından geliştirilmeye devam ediyor. Oyun 15 Mart 2019'da çıkış yapacak.

Aksiyon Rol Yapma Oyunu, Hayatta Kalma Oyunu, Üçüncü şahıs nişancı oyunu olacak olan The Division 2 önceki seride olduğu gibi PC, Xbox One ve PlayStation 4 için sunulacak. Nintendo Switch'in bu gruba dahil olup olmayacağı henüz netleşmiş değil. Tom Clancy's The Division 2'nun önceki oyunun eksiklerini kapatan daha iyi bir yapım olması bekleniyor.

İLGİLİ:  Video oyunlarının tarihi: 1950'den bugüne

"Dünyanın ilk dijital yemek tabağı" başlıklı yazımızdan hoşlandıysanız daha fazla içerik için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://ungo.com.tr/k/teknoloji/

Yazar Burcu Kara

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.