Kategoriler
Sanat

Katil drone konulu filmin tanıtım videosu yayımlandı

Henüz geçen yıl şahit olduğumuz gibi, drone'lar havaalanlarında yoğun bir "yıkım" yaratabilecek kadar tehlikeli elektronik cihazlardır. Ancak yeni korku filmi drone'ların etrafa saçtıkları zararı yeni bir seviyeye taşıyor. Evet, The Drone adını taşıyan yapım gerçekten de katil drone temasına sahip. Ancak bir problemi var.

Katil drone konulu filmin tanıtım videosu yayımlandı

Bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan The Drone, yeni evli Rachel (Alexandra Essoe) ile Chris'i (John Brotherton) korkutmaya çalışan bir dört parvaneli DJI Phantom 2 drone'unu konu alıyor. Yapım her ne kadar bir korku filmi olsa da özünde komik olmaya da çalışıyor ancak fragmandan anlaşılan her ikisini de başaramıyor.

İLGİLİ:  Filmlerdeki özel efektlerin arkasındaki bilim
Katil drone konulu filmin tanıtım videosu yayımlandı
Evet, drone gerçekten de bu sallanan sandalyenin üzerinde duruyor

Fragman, teknolojinin havacılık, uzay araştırmaları ve sağlık alanındaki ilerlemelerle hayatımızı nasıl zenginleştirdiğini anlatan vinyetlerle başlıyor. Peki ya bir drone kendi kendini yönetmeye başladığında (ve de kötü niyetli olduğunda) ne olurdu? Tabii ki bir korku filmi ortaya çıkardı. Fragmanda bir duş sahnesi bile bulunuyor.

Jordan Rubin tarafından yönetilen The Drone, dünya tanıtımını 28 Ocak'ta Utah'taki Park City'de düzenlenecek Slamdance Festivali'nde gerçekleştirecek. Filmin sinema salonlarına ya da Netflix gibi yayın servislerine girip girmeyeceği henüz belli değil. Bizce 2019'un ilk "kötü" filmlerinden biri olabilir.

İLGİLİ:  Yaşayan en pahalı sanatçı ve 91 milyon dolarlık Tavşan'ı

"Katil drone konulu filmin tanıtım videosu yayınlandı" başlıklı yazımızda sona geldik. Daha fazla içerik için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://ungo.com.tr/k/sanat/

Yazar Burcu Kara

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.