Kategoriler
Teknoloji

En iyi Nintendo Switch kılıf ve çantaları

Bu yılbaşı için kendinize bir Nintendo Switch aldınız ve en sevdiğiniz oyun cihazınızın zarar görmemesi için şimdi kalite bir Switch kılıfı ya da çantası mı arıyorsunuz? Daha fazla aramanız gerekmiyor. Bu yazımızda en iyi Nintendo Switch kılıf ve çantalarını sizler için sıraladık. Tarzınıza ve bir kılıfta aradığınız özelliklere göre aşağıda yer alan seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

En iyi Nintendo Switch kılıf ve çantaları

Gerekli süre: 1 dakika.

Listede Nintendo Switch'i şarj edebileceğiniz çantalardan, zırh gibi sağlam olanlara ya da içerisinde çok sayıda aksesuarı bir arada barındırabilen seçeneklere kadar birçok başarılı ürün yer alıyor. Listedeki Switch kılıf ve çantalarının tümü Amazon üzerinden satın alınabiliyor ve Türkiye'ye gönderiliyor. Aynı ürünler Türkiye'de daha yüksek fiyata satıldığından bu şansı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ürünlerin satış sayfaları için isimlerine tıklayın.

İLGİLİ:  Microsoft, Xbox All Access abonelerine Project Scarlett'e yükseltme hakkı veriyor
 1. Zelda temalı Nintendo Switch çantası: PowerA

  Bu omuz askılı çantadaki (40 dolar) geniş saklama alanı, yalnızca Switch'i değil beraberindaki tüm parçaları taşıyabileceğiniz anlamına geliyor. Çanta orijinal lisanslı ve içerisinde çıkarılabilir bir Nintendo Switch kılıfı ile geliyor.En iyi Nintendo Switch kılıf ve çantaları

 2. Ekran korumalı Nintendo Switch kılıfı: AISITIN

  Aisitin (16 dolar) Switch ekranını düşmelere karşı koruyan bir cam katmanla geliyor. Konsolun geri kalanını saran kasa ise çizilmelere karşı dayanıklı bir malzemeden üretilmiş. Switch'i kılıftan çıkarmadan Joy Con'ları çıkarmak mümkün.

 3. Dayanıklı Nintendo Switch çantası: UGREEN

  Bu darbeye dayanıklı UGREEN taşıma çantası (32 dolar) içerisinde Joy kontrolcülerini, 10 kadar Switch oyununu, HDMI kablosunu, earbud kulaklıkları, şarj kablosunu ve flaş sürücüsünü bir arada barındırabiliyor.

 4. Kompakt Nintendo Switch çantası: Hestia

  Yeni Switch cihazınız için küçük, taşınabilir ve basit bir şeye ihtiyacınız varsa Hestia (18 dolar) mükemmel bir seçim olabilir. Her aksesuarınızı taşımayacak ancak ihtiyacınız olan temel şeyleri (Joy-Con'lar, kablolar ve oyunlar gibi) yanınızda getirebileceksiniz.

 5. Geniş Nintendo Switch sırt çantası: PDP

  Eğer postacı çantası tarzınız değilse ve Nintendo Switch için hala geniş bir taşıma alanına ihtiyaç duyuyorsanız bu PDP sırt çantası (25 dolar) aradığınız ürün olabilir. Nintendo tarafından resmi olarak lisans verilen çanta en geniş kapasiteyi sunuyor.

 6. Ayaklı Nintendo Switch kılıfı: JETech

  Esnek TPU malzemeden üretilen bu ayaklı Nintendo Switch kılıfı cihazınız için tam koruma sağlıyor. Kılıf çizilmelere, parmak izine ve toza dayanıklı. İnce yapısı ergonomi sunuyor ve Switch'i kılıftan çıkarmadan tüm tuşlara erişilebiliyor. Marka ömür boyu garanti sunuyor.

 7. Sarsılmaz Nintendo Switch çantası: Smatree N600

  Çok fazla seyahat ediyorsanız Switch'i daha sağlam bir çantada sarsılmayacak şekilde taşımak isteyebilirsiniz. Smatree N600 (52 dolar) Nintendo Switch'iniz için en sağlam korumalardan birini sunuyor. Köpük yuvalarına sahip olmak çantada Switch ve aksesuarlarını sarsılmadan taşıyabilirsiniz.

 8. Koruyucu Nintendo Switch çantası: RDS

  Organizasyon ve düzenden hoşlananlar için RDS her Switch aksesuarı için özel olarak ayrılmış bölmelere sahip. Çantanın dış yüzeyi balistik naylon ve iç kısmı ise vakumlu bir forma sahip. Çanta ile tüm Switch sistemi taşınabiliyor.

İLGİLİ:  Nintendo Switch başarılı oldu mu?

"En iyi Nintendo Switch kılıf ve çantaları" yazımızda sona geldik. Benzer daha fazla içerik için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://ungo.com.tr/k/teknoloji/

Yazar Burcu Kara

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.