Kategoriler
Rehber

Apex Legends: Yeni karakterler ve görüntüleri

Apex Legends üzerinde veri madenciliği yapan birkaç kullanıcı oldukça ilgi çekici bilgilere rastladı. Buna göre oyuna eklenmesi planlanan yeni Legend'lar, isimleri ve yetenekleriyle birlikte ortaya çıktı. Yeni karakterler oldukça ilgi çekici özelliklere sahip görünüyor. Karakterler her üç ayda bir (yeni sezonda) 1 ya da 2'li şekilde oyuna eklenebilir.

Apex'e eklenecek yeni karakterlerin listesi

Yeni karakterler
Yeni Apex karakterleri bu isimlere sahip olacak

Apex Legends halihazırda 2019'un en başarılı oyunlarından biri olmaya çok yakın. Fortnite kadar büyük bir hit halini almasa da ona en çok yaklaşan yapım oldu. Çok yakında Apex'e yeni karakterlerin eklendiğini göreceğiz ve bunların kimler olacağını şimdiden biliyoruz.

Veri madencileri tarafından bulunan iki olası Legend karakteri “Octane” ve “Wattson” isimlerine sahip.

İLGİLİ:  Apex Legends: Sık sorulan sorular ve cevapları

Diğer Apex Legends rehberlerimiz:

Apex’in kaynak kodundan çıkarılan bir dizi yeni Legend ile ilgili ekran görüntüleri paylaşıldı. Anlaşılan o ki ekran görüntülerinde hem Legend'ların isimleri hem de özel yetenekleri yer alıyor. Bu da oyunun geliştiricisi Respawn Entertainment'ın halihazırda bu karakterler üzerinde çalışmaya başladığını gösteriyor.

Yeni karakterler apex legends
Octane hakkında en çok bilgi bulunan yeni karakterler arasında

Apex'e ekleneceğine kesin gözüyle bakılan Octane karakteri “Stimpack” yeteneğine sahip. Diğer taraftan bir başka yeni karakter Wattson ise Tesla Trap adında bir özellik sunuyor. Muhtemelen oyuncuları bir tür tuzağa düşüren ve zarar veren ya da belirli bir süre boyunca hareket etmelerini engelleyen bir yetenek olacak.

İLGİLİ:  Apex Legends: FPS ve Ping gösterme, FPS sınırı ve grafik ayarları
cooper apex legends
Diğer birçok karakter gibi Cooper da Titanfall evrenine ait olacak

Octane’in “Stimpack”i ise biraz daha belirsiz. Doping iğnesi anlamına gelen özellik birçok farklı şey için kullanılabilir. Örneğin, Shield Battery yerine geçerek zırhı tekrar şarj etmeye, sağlık doldurmaya veya kısa süreliğine karakterin hızını artırmaya yarayabilir. Kesin olarak bir şey söylemek zor olsa da buna yakın bir işleve sahip olacağını düşünüyoruz.

Octane'nin görüntüsü ve özellikleri

Yeni karakterler apex legends
Yeni Apex karakteri Octane'nin yetenekleri ve görüntüsü

Madenciler, Wattson ve Octane’nin yanı sıra, bir dizi olası yeni karaktere daha rastladılar. Ancak bunların yetenekleri hakkında henüz bir bilgi bulunamadı. Tüm yeni Legend'ların toplam listesi şöyle:

 • Octane
 • Wattson
 • Crypto
 • Blackout
 • Husaria
 • Rosie
 • Jericho
 • Nomad
 • Prophet
 • Rampart
 • Rosie
 • Skunner
Yeni karakterler apex legends
Yeni karakterler Reddit kullanıcısı HansLandaBlackout tarafından tespit edildi

Yeni karakterler ne zaman çıkacak henüz net bir bilgi ya da ipucu bulunmuyor. Ancak oyunun ne kadar popüler olduğuna bakılırsa bunun fazla zaman almayacağı söylenebilir. Havoc silahı sadece iki hafta sonra eklendi. Yeni Legend tasarlamak bundan çok daha zor bir iş ve tahminlerimiz en erken nisan ayı yönünde.

İLGİLİ:  Apex Legends haritası Kings Canyon: En iyi loot yerleri

Tüm Legend'ların rehberleri:

Geliştirici Respawn, oyuncular için bol miktarda içerik planladıklarını açıkça belirtti. Bu yüzden Apex'e gelecek yeni efsaneler fazla uzakta olmayabilir. Tahminlere göre ilk iki Legend önümüzdeki bir ya da iki ay içinde eklenmiş olacak. Kalanlar ise 2019'a yayılacak.

Apex Legends: Yeni karakterler ve yetenekleri yazımız burada son buldu. Daha fazla içerik için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://ungo.com.tr/k/rehber

Yazar Burcu Kara

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.