Kategoriler
Rehber

Wraith bıçağı: Apex Legends Heirloom rehberi

Apex Legends yalnızca ilk ayında olmasına rağmen şimdiden 1000+ kill'e ve milyonlarca hasara sahip oyuncular görmeniz mümkün. Oyunda görebileceğiniz bir başka şey ise Wraith bıçağı Kunai olacak. Birçok oyuncu bunun nasıl elde edildiğini merak ediyor. Heirloom rehberi yazımızda tam olarak bu konuyu ele aldık.

Wraith bıçağı Kunai: Heirloom nedir ve nasıl elde edilir?

Wraith bıçağı kunai heirloom
Wraith bıçağı Kunai en nadir üç eşyadan biri

Heirloom'da daha derine inmeden önce Apex Legends ile ilgili hazırladığımız Apex Legends ipuçları ve püf noktaları ile Apex Legends: Silahların Spray desenleri (Pattern) yazımıza göz atarak oyun hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutmayın. Bunlar arasında FPS göstergesini açma ve düştüğünüzde kendi kendinizi kaldırma gibi detaylar bulunuyor.

Heirloom eşyalar yalnızca Apex Pack denilen ücretli kutulardan düşüyor. Her seviye atladığınızda genellikle bu kutulardan bir tane alırsınız. Apex kutuları elbette yalnızca Heirloom eşyalar vermiyor. Daha çok Common (beyaz), Rare (mavi) ve Epic (mor) eşyalarla karşılaşıyorsunuz. Tabii eğer şanslıysanız Legendary düşürme şansınız da var.

Kozmetik eşyalar şu anda yalnızca Wraith için mevcut. Toplamda üç farklı Wraith eşyası bulunuyor ve bu üç eşya da aynı kutudan çıkıyor. Wraith bıçağı Kunai en nadir üç eşyadan biri. Resmi bilgilere göre bu seti düşürme ihtimaliniz %1'den daha küçük bir orana denk geliyor. Legendary'ler alışılmış şekilde sarı renkli parlarken Heirloom düşürdüğünüzde üzerinde kırmızı bir efektle karşılaşırsınız.

500 Apex Pack 1 en az bir Heirloom demek

Wraith bıçağı kunai heirloom
Her setteki Heirloom eşyaları aynı anda düşer

Geliştirici Respawn Entertainment oldukça iyi insanlardan oluşuyor. Zira oyuncuları düşünen ekip 1 Heirloom eşyasını 500 Apex Pack'ten kesinlikle düşecek şekilde ayarlamış. Yani bir noktadan sonra şanssız olmayı sürdürseniz bile Respawn size yardımcı olacak. Elbette 500 Apex kutusunun oldukça 'çılgın' bir rakam olduğunu belirtelim. Her setteki Heirloom eşyaları aynı anda düşüyor.

Wraith bıçağı dahil Heirloom'lar yalnızca kozmetiktir

Wraith bıçağı
Wraith bıçağı Kunai oyundaki tek Heirloom silahı olmayacak

Siz daha fazla heyecanlanmadan belirtelim Apex'in en nadir eşyası Heirloom'lar yalnızca kozmetik bir değere sahip. Yani verdiğiniz hasarı artırma veya zırhınızı yükseltme gibi işlevleri yok ve büyük ihtimalle de olmayacak. Birçok ücretsiz Battle Royale oyununda olduğu gibi her şey yalnızca ne kadar şanslı ya da cüzdanı kabarık olduğunuzu göstermekten ibaret. Wraith bıçağı Kunai oyundaki tek Heirloom silah ya da Heirloom eşya olmayacak.

Apex Legends'ta kaç Heirloom var?

Henüz yeni bir oyun olduğundan şu anda sadece 1 heirloom seti bulunuyor. Bu set yalnızca Wraith karakterini kapsıyor ve içerisinde Wraith bıçağı yer alıyor.

  • 1x Intro Quip (Oyun başlarken söylenen bir söz)
  • 1x Melee Weapon Skin (Bıçağın kendisi, Kunai)
  • 1x Banner Pose (Portre pozu)

Respawn gelecek güncellemelerde oyuna daha fazla Heirloom ekleyeceğini açıkladı. Yeni BR'ın ne kadar popüler olduğuna bakarsak bunun için fazla beklememiz gerekmeyebilir.

Apex Legends ipuçları ve püf noktaları yazımız burada son buldu. Daha fazla içerik için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://ungo.com.tr/k/haberler

Yazar Hande Taşkın

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.