Apex Legends'ta yapılmış en iyi hareketler #1

Yayım tarihi Rehber olarak sınıflandırılmış

Apex Legends'ta yapılmış en iyi hareketleri #1 yazımızda oyunun bu zamana kadar gerçekleştirilen en etkileyici hareketlerine şahit olacaksınız. İlginç oyun mekanikleri nedeniyle Apex Legend birçok şaşırtıcı ana sahne olabiliyor. Özellikle Twitch.tv üzerinde oldukça popüler olan yapımda şu ana kadar birbirinden eğlenceli hareketler gördük.

Apex Legends'ta yapılmış en iyi hareketler #1

en iyi hareketler apex legends
Apex oyuncuları bir kez daha hayal gücünün sınırlarını zorladılar

Birçok profesyonel FPS oyuncusu, Apex Legends'ın sürpriz çıkışıyla birlikte oyuna hızlıca dahil oldu ve hünerlerini sergilemeye başladı. Bu insanlar kalıpların dışında düşünme becerileriyle dikkat çekiyor. Yani her şey yalnızca en iyi nişana sahip olmakla ilgili olmayabilir.

Arc Star + Pathfinder

Oyunun en sevilen el bombası Arc Star'ı Pathfinder ile birleştirirseniz ne mi olur? Snesert ve arkadaşı SaltySuites'e göre ortaya epey 'tuzlu' bir şey çıkar. Apex'te şu ana kadarki en iyi anlardan biri.


360 Mastiff

'Yılların tecrübesine' sahip oyuncuların da sözünü ettiği gibi asla bir takım üyesini geride bırakmayın. Özellikle takım üyesini kurtarmak oyunun Legendary silahı Mastiff ile 360 kill almanıza neden olacaksa. Top 5 listesinde olmayı hak ediyor.


En zor kill?

Listenin en çılgın anlarından biri. Apex Legends yayıncıları arasında yer alan bububoosh1'ın da şimdi göstereceği gibi kendinize inandığınız sürece başaramayacağınız hiçbir şey yoktur. Call of Duty'den bu yana bir oyunda hiç bu kadar çok 360 denendiğini görmemiştik.


Örümcek gibi uç arı gibi sok

Pathfinder'ın Apex Legends'ın örümcek adamı olduğunu söylemiş miydik? Örümcek hisleri bu oyununda moonmoon_ow'a yardımcı oluyor. Kesinlikle en iyi anlardan biri.


'O bir kaçık'

Listenin en çılgın hareketi gibi görünmese de, Shroud aslında oldukça zor bir işi yerine getiriyor. Havada süzülme, yerde kayma ve maçı kazandırma; bunların hepsi bu klipte var. Shroud tek başına iki squad'ı alıyor.

Apex Legends'ta yapılmış en iyi hareketler #1 yazımız burada son buldu. Daha fazla içerik için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://ungo.com.tr/k/rehber

Hande Taşkın tarafından

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.