Kategoriler
Rehber

Apex Legends'ta yapılmış en iyi hareketler #2

Apex Legends'ta yapılmış en iyi hareketler #2 yazımızda oyunda gerçekleştirilen en etkileyici hareketlerden bazılarına yer verdik. Apex Legends'ın ilginç oyun mekanikleri bazı şaşırtıcı ve etkileyici anların ortaya çıkmasını sağlıyor. Özellikle Twitch.tv üzerinde oldukça popüler olan oyunda şimdiye kadar birbirinden akıl dolu hareketlere şahit olduk.

Apex Legends'ta yapılmış en iyi hareketler #2

en iyi hareketleri #2

Yeni en iyi hareketler listemiz yine oldukça eğlenceli. Bazılarının şansı yaver giderken bazıları doğru anda doğru yerde olmayı başarıyor. İyi bir hareket bazen cesur olmayı ve bazense ezberlerin dışında düşünmeyi gerektirir. Her şey her zaman en iyi nişan beceresine sahip olmakla ilgili değildir.

İLGİLİ:  Apex Legends'ta yapılmış en iyi hareketler #1

Pathfinder'ın hareket kabiliyeti

Pathfinder oyunun en kolay hedef alınan karakterlerinden biri olabilir ancak sunduğu yüksek hareket kabiliyeti bazen bu dezavantajını telafi etmesini sağlıyor. İşte o anlardan biri.


1… 2… Finisher… 3

Apex Legends'ın en yetenekli isimlerinden biri olan Dizzy bu klipte hünerlerini sergiliyor. İkinci oyuncuya kazayla Finisher yapsa da Wraith'in animasyonu hayatta kalmasını sağlıyor. Ortaya ise oldukça iyi bir klip çıkıyor.


Şampiyon olmanın en havalı yolu

Apex Legends'ta her şey momentum demek. Karakterinizin momentumunu kullanarak harika işler başarabilirsiniz. İşte o ilginç anlardan biri.

İLGİLİ:  Apex Legends Octane rehberi: İpuçları ve yetenekleri

Onur dövüşü

Tek başına maçın sonunu getiren bir Pathfinder üç kişilik squad'a karşı çaresiz hissediyor ve bir yumruk dövüşü öneriyor. JoshOG ise bu onurlu dövüşü kabul ediyor.


Bu bir tuzak!

Wraith'in ultimate yeteneği çarpışma esnasında fazla bir fayda sağlamıyor olabilir ancak aşağıdaki klipte izleyeceğiniz gibi rakipleri en utanç verici şekilde ortadan kaldırmak için kullanılabiliyor. Daha fazla spoiler vermeden sizi videoyla baş başa bırakalım.

Apex Legends'ta yapılmış en iyi hareketler #2 yazımız burada son buldu. Daha fazla içerik için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://ungo.com.tr/k/rehber

Yazar Burcu Kara

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.