Kategoriler
Sanat

Netflix'in The Witcher dizisinden ilk görüntüler

Netflix'in The Witcher dizisinin ilk görüntüleri, posteri ve logosu ortaya çıktı. Görüntülerde Geralt, Ciri ve Yennefer tam kostümlü halleriyle paylaşıldı. Şimdiye kadar yapılan sızıntılardan farklı olarak paylaşılan karelerin oldukça etkileyici olduğu söylenebilir. Özellikle Geralt bekleneni verecek gibi görünüyor.

the witcher geralt posteri
"En kötü canavarlar kendi yarattıklarımızdır."

Netflix dizi için bir tanıtım yazısı da paylaştı. Yazıda, The Witcher dizisinin en çok satan fantezi kitap serilerinden birine dayandığı ve bir kaderin ve ailenin destansı hikayesi olduğu belirtiliyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivia'lı Geralt, insanların genellikle vahşi canavarlardan daha kötü olduğu bir dünyada yerini bulmakta zorlanır. Kader Geralt'ı güçlü bir büyücü ile önemli sırları olan genç bir prenses ile karşılaştırır. Üçlü bu tehlikeli kıtada birlikte hareket ederek hayatta kalmaya çalışır.

The Witcher'ın Netflix çıkış tarihi için bu yıl işaret ediliyor. Dizide Henry Cavill, baş karakter Geralt of Rivia'yı canlandırıyor. Daha önce ortaya çıkan kostümler ile kıyaslandığında, karakterlerin bu posterde çok daha iyi göründükleri söylenebilir.

İLGİLİ:  Tesla, araçlarına Netflix ve YouTube desteği ekleyecek

Dikkat çeken ilk detaylar arasında Geralt'ın iki değil bir kılıç taşıması var. Geralt tipik olarak iki kılıç taşır ve birini insanlar diğerini ise canavarlar için kullanır. Belki de ikinci kılıcını sezon finalinde alacak olabilir.

Netflix ayrıca The Witcher’ın 19 Temmuz’daki San Diego Comic-Con’a katılacağını açıkladı. Panelde dizi oyuncuları Cavill, Chalotra ve Allan yer alacak.

Dizinin diğer oyuncuları

The Witcher dizisinin diğer oyuncuları ve önceden yer aldıkları diziler şöyle:

Jodhi May (Game of Thrones) "Calanthe", Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude) "Eist", Adam Levy (Knightfall) "Mousesack", MyAnna Buring (Ripper Street) "Tissaia", Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) "Fringilla", Therica Wilson-Read (Profile) "Sabrina", Emma Appleton (The End of The F**king World) "Renfri", Eamon Farren (Twin Peaks) "Cahir", Joey Batey (Knightfall) "Jaskier", Lars Mikkelsen (Sherlock) "Stregobor", Royce Pierreson (Wanderlust) "Istredd", Maciej Musiał (1983) "Sir Lazlo", Wilson Radjou-Pujalte (Dickensian) "Dara" ve Anna Shaffer (Harry Potter) "Triss".

İLGİLİ:  Katil drone konulu filmin tanıtım videosu yayımlandı

Netflix'in The Witcher dizisinden ilk görüntüler yazımız burada son buldu. Daha fazla içerik için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://ungo.com.tr/k/sanat/

Yazar Ayberk Göktürk

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.