Diablo 4 resmi olarak duyuruldu

diablo 4

Blizzard Diablo 4 ile köklerine dönüyor. Oyun Diablo 2'den esinlenilerek hazırlanmış. Dolayısıyla oldukça kanlı sahnelere sahip olacak. Oyunda kullanılabilir olan üç sınıf da açıklandı. Bunlar Barbarian, Sorcerer ve Druid olarak sıralanıyor.

Diablo 4 resmi olarak duyuruldu

Diablo 4'te PvE içeriğinin yanı sıra PvP bölgeleri de bulunacak. Baştan sona karanlık hikayelerle çevrili olacak Diablo 4'den daha azı beklenemezdi. Bunun yanı sıra yapımın PC, Xbox One ve PlayStation 4 için sunulacağı da belirtildi. Oyunun demo sürümü bugün BlizzCon'da oynanabilir olacak.

İLGİLİ:  Blizzard aslında Diablo 4'e Druid sınıfı eklemeyecekti

Diablo IV duyuru fragmanı

Aşağıda duyurulan karakterlerin oynanış videosu izlenebiliyor. Daha fazla karakter olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Oyun Diablo IV: Return to Darkness adını taşıyor. Sınıflar Druid, Barbarian ve Sorceress adıyla sıralanıyor.

Diablo IV oynanış videosu

Oyunun çıkış tarihi henüz bilinmiyor ancak hikayeyle ilgili olarak karşımızda kötü karakter Lilith'i bulacağımızı öğreniyoruz. Lilith, Sanctuary'ye dönmüş durumda.

Diablo 4 hakkında yeni gelişmelerden haberdar olmak ve beta davetiyesi almak için buraya tıklayarak resmi web sayfasına gidebilir ve e-posta adresinizle kaydolabilirsiniz.

Burcu Kara tarafından

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.